logo

Ośrodek
dla Osób
z Autyzmem

Rejestracja do poradni, informacje
telefon: (12) 357 40 51

Aktualności

Kontakt mailowy z terapeutami

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce podjęliśmy decyzję o zamknięciu Poradni dla Dzieci z Autyzmem do odwołania.

Konieczne było wprowadzanie zarządzeń, które naszym Pacjentom uniemożliwiły korzystanie z terapii i edukacji. Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo trudny czas dla naszych Pacjentów i ich Rodziców.

W związku z tym proponujemy Państwu możliwość kontaktowania się z naszymi terapeutami poprzez adresy e-mailowe.

Przypominamy o możliwości kontaktu telefonicznego z lekarzem specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży: dr Tatiana Opoka - 600 097 879.

Pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, które zapewnią Państwu kontakt z pracownikami Poradni.

Życzymy Wszystkim zdrowia, wytrwałości i zachęcamy do kontaktowania się z nami!

Zespół Poradni dla Dzieci z Autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju.

 

Lista Pracowników wraz z adresami e-mailowymi:

Anna Błażejowska                a.blazejowska@autyzm.krakow.pl

Katarzyna Cichon                  k.cichon@autyzm.krakow.pl

Barbara Choroniewska        b.choroniewska@autyzm.krakow.pl

Olga Drzewiecka                   o.drzewiecka@autyzm.krakow.pl

Joanna Jura                             j.jura@autyzm.krakow.pl

Patrycja Kałuzińska               p.kaluzinska@autyzm.krakow.pl

Klaudia Łakomska                  k.tobiasz@autyzm.krakow.pl

Maria Marczyk                         m.marczyk@autyzm.krakow.pl

Katarzyna Piętoń                    k.pieton@autyzm.krakow.pl

Mateusz Polek                         m.polek@autyzm.krakow.pl

Magdalena Pulchny - Wrona      m.pulchny_wrona@autyzm.krakow.pl

Dorota Rzendkowska            d.rzendkowska@autyzm.krakow.pl 

Elżbieta Satryjan                     e.satryjan@autyzm.krakow.pl

Justyna Stanaszek                   j.stanaszek@autyzm.krakow.pl

Ewa Stańczak – Maryniak      e.stanczak_maryniak@autyzm.krakow.pl

Maria Szymańska                     m.szymanska@autyzm.krakow.pl

Magdalena Wątrobińska       m.watrobinska@autyzm.krakow.pl

Andrzej Wolski                          a.wolski@autyzm.krakow.pl

 Agnieszka Żurek                      a.zurek@autyzm.krakow.pl


Kontakt mailowy z terapeutami


Powrót